10 biurowych gadżetów, których nie znałeś

10 biurowych gadżetów, których nie znałeś

Wszystkie biura wyglądają podobnie i znajdują się w nich te same sprzęty – biurka, obrotowe krzesła, lampki, organizery, dziurkacze, zszywacze i pieczątki. Czym w takim razie może nas zaskoczyć to miejsce pracy? Myślimy sobie – niczym. Nic bardziej mylnego.

 

Roślina doniczkowa, będąca długopisem. Wyciągasz dowolny listek i zaczynasz robić notatki. Mina klienta – bezcenna.

1

 

Zamiast przyklejać papierowe karteczki do korkowej tablicy – pisz kredą po ścianie! Spokojnie, Twoje zapiski nie zostaną tam na stałe. W zestawie znajduje się specjalny, zmazywalny pisak. Do wyboru miesięczny i tygodniowy terminarz.

 2

Świetne rozwiązanie dla zapracowanych, którym zdarza się jeść przed komputerem. Mini-odkurzacz zasilany przez dowolny sprzęt z wejściem USB posprząta okruszki, potargane papierki i inne drobne śmieci z Twojego biurka.

 5

 

Praca przy biurku bywa wycieńczająca nie tylko dla umysłu, ale także, wbrew pozorom – dla ciała. Warto zażyć trochę ruchu. Kartonowe kręgle są lekkie, nie robią hałasu, a zabawa jak przy tradycyjnych.

6

Telefon retro w wersji rozszerzonej, kompatybilny z iPhonem.

 7

Chcesz zaznaczyć coś w terminarzu. Użyj listka. Zakładki imitujące liście są niezwykle oryginalne i kojarzą się z byciem eko – co jest dzisiaj bardzo modne i pożądane.

8

 

Czasem zmęczenie wygrywa, a biurka są niewygodne i twarde. Na ratunek przychodzi poduszka, którą możemy wciągnąć na głowę. Zamyka dostęp światła i jest mięciutka. Ciekawe czy można w niej swobodnie oddychać?

 9

Koniec z godzinami spędzonymi na kserowaniu i faksowaniu dokumentów, segregowaniu ich i opisywaniu segregatorów. Wszystko dzięki niewielkiemu urządzeniu w kształcie tuby. Podłączony do tabletu lub komputera czytnik skanuje wybrany dokument i zapisuje go w pamięci.

1112

Wygląda apetycznie prawda? Bynajmniej nie służy do jedzenia. Obyśmy w ferworze pracy i o pustym  żołądku nie zapomnieli, że to pendrive, bo może skończyć się boleśnie.

12

Fotel prezesa. Dla fanów klasycznych włoskich skuterów i nie tylko. Może ktoś będzie chciał zrobić sobie na nim zdjęcie?

13

 

Artykuł powstał przy udziale biura nieruchomości Verso – www.verson.com.pl

 

Źródła: pinterest.com, thegadgetflow.com.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *