3 w 1 to wygodnie, bezpiecznie i ekologicznie

3 w 1 to wygodnie, bezpiecznie i ekologicznie

Łazienka to pomieszczenie w którym wbrew pozorom spędzamy całkiem dużo czasu. Oprócz kuchni, gdzie według tradycji od wieków przyrządzamy posiłki, to drugim tak potrzebnym pomieszczeniem jest właśnie łazienka. Rola jaką spełnia jest od lat określona i przypisana jej użytkownikowi. Dbanie o higienę osobistą i czystość jest niezbędna dla każdego normalnego człowieka.

Aby wnętrze łazienki było wygodne i przyjemne musimy się trochę postarać. Mamy ogromny wybór w kolorach i kształtach wyposażenia łazienkowego, armatury sanitarnej. Jasne kolory są bardziej popularne i bezpieczniejsze w zestawianiu niż kolory żywsze.

Dywaniki, maty antypoślizgowe, zasłony, rolety okienne nie powinny odbiegać kolorystycznie od reszty wyposażenia twojej łazienki. Ważne aby meble łazienkowe przestawiały jeden styl, a cała reszta była jego dopełnieniem i stanowiły estetyczną całość. Dodatki możesz zestawić na zasadzie kontrastu i rodzaju oraz funkcji. Przykładem może być ekologiczny i nowoczesny system łączący umywalkę i toaletę w jedno z ekologicznym rozwiązaniem ponownego zużycia wody. Eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz bakterie znajdujące się w wodzie, zapewniając mu w ten sposób doskonałą jakość. Można na nim zaoszczędzić o 25% poboru wody. Współczesny rynek na szczęście przejmuje się aktywnym wpływem na lepsze środowisko. Dlatego producenci i wszelkie kampanie reklamowe zachęcają do inwestycji w tak zaprojektowaną armaturę i urządzenia sanitarne.

Jeżeli zależy ci na optycznym powiększeniu łazienki to zainwestuj w jasne meble na przykład z jasnego dębu wykonane z naturalnego forniru o głębokiej fakturze. Tworzą one ekscytujący kontrast wizualny i dotykowy ze szklanymi blatami i ceramiką. Pozwala to na niekonwencjonalne i bardzo nowoczesne aranżacje, łączące najnowszy design z ciepłą, domową atmosferą.

Obowiązkowo łazienkowe meble mają być nie tyle ładne, ale równie funkcjonalne. Ważne też, aby były łatwe do utrzymania ich w czystości, solidnie wykonane i odporne na wodę oraz wilgoć, której w łazience jest na tyle dużo, aby się przed nią skutecznie zabezpieczyć.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *