A może pantera w sypialni?

Pokój dzienny oraz potocznie nazywana również jadalnia stanowi najważniejszy element naszego domu. To do niego zapraszamy zazwyczaj gości i staramy się by była urządzona w najdrobniejszym szczególe. Podczas zachłyśnięcia się wspaniałością naszego salonu nie zapominajmy, o tym, że w domu mamy jeszcze inne pomieszczenia, o które również należy zadbać.
Jednym z nich jest sypialnia. Tak na dobrą sprawę to w niej zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Powinniśmy zatem zadbać, aby czuć się w niej dobrze.
Głównym i niezbędnym elementem naszej sypialni jest łóżko. W niektórych domach zajmuje znaczną część wnętrza pokoju w innych jest trochę mniejsze.Wszystko zależy od upodobań właścicieli domu. Jeżeli nie mamy pomysłu jak dodać naszej sypialni słynnego „tego czegoś“ to zainwestujmy w ciekawą narzutę, dekoracje, poduszki, zasłony.
Jeżeli lubimy motywy zwierzęce warto zainwestować w narzuty przypominające skórę zebry, pantery, tygrysa itp. Do tego dobierzmy zwierzęce dekoracje np.: wazony w jakimś ciekawym kształcie, figurki ozdobne na szafki, czy lampkę nocną z niebanalnym kloszem. Do tego dobierzmy jasny, ciepły kolor ścian i delikatne zasłony.
Jeżeli np. lubimy motywy kwiatowe to zaopatrzmy się w narzutę z namalowanymi różami, tulipanami czy innymi kwiatami. W takiej sypialni dobrze będą również wyglądać kwiaty w wazonie, zasłonki z delikatnymi kwiatkami, czy zielony dywan w intensywnym kolorze. Dzięki takim drobnym trikom możemy szybko zmienić nie do końca przytulną sypialnię w kwitnącą łąkę.
Jeżeli natomiast wolimy bardziej stonowane kolory i aranżacje skupmy się na kolorach matowych. Tutaj już pełen wybór kolorów. Jeżeli wolimy mieć ciemniejszą sypialnie kupmy nakrycie w bezpiecznym kolorze granatu, brązu. Jeżeli wolimy jasne przestrzenie, idealne będą narzuty w kolorze białym i różnych jego odcieniach, aż po blady żółty, wrzos, błękit, róż.
Aby jeszcze lepiej wyeksponować nasze łóżko dodajmy do niego kilka ciekawych poduszek, dopasowanych do całości. Obecnie ich unikalnych wzorów jest tyle, że nie powinniśmy mieć większego problemu z ich dobraniem.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *