Chcesz się pochwalić udaną aranżacją? Odwiedź forum Leroy Merlin

W domu i w ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. Planujesz aranżację łazienki, wybór nowego oświetlenia do kuchni czy remont sypialni? A może zastanawiasz się nad dekoracją pokoju dziecięcego, wymianą podłóg czy oczkiem wodnym? Skorzystaj z porad fachowców oraz innych majsterkowiczów.

Leroy Merlin, sklep działający w branży budowlanej, uruchomił nowe forum, na którym znajdują się porady dotyczące budowy, remontu, aranżacji i dekoracji. Zalogować można się poprzez portal społecznościowy Facebook lub założyć konto. Można uzyskać poradę, dyskutując z kimś, kto przeprowadził już remont w swoim mieszkaniu, miał podobny problem jak ty lub wpadł na ciekawe rozwiązanie. Będąc zalogowanym użytkownikiem można powymieniać się doświadczeniami i pochwalić swoimi osiągnięciami na polu dekoracyjnym lub remontowym. Można to zrobić w dziale Pokaż innym co zrobiłeś, podziel się pomysłem. Własną aranżację bądź pomysł można zilustrować, dodając fotografię. W odrębnych działach można poczytać o budowie, remoncie, dekoracji i odpowiednich do tego narzędziach. Na forum znajdzie się informacje m.in. jakie wybrać oświetlenie do kuchni, na jaki zdecydować się dach, jak postarzeć deski podłogowe czy jak optycznie powiększyć pokój.

Ogród bywa równie ważny jak dom i jego posiadacze wiedzą, że nie można się w nim nudzić. W dziale Prace ogrodowe i rośliny znajdują się wskazówki dotyczące utrzymania ogrodu oraz ogrodowych kwiatów, krzewów i drzewek.

Specjalne działy zostały poświęcone problemom związanym z załatwianiem formalności związanych z remontem domu oraz na zamieszczenie ogłoszeń wykonawców. Będąc użytkownikiem forum można nie tylko pytać i udzielać porad, ale także zarabiać na swoim pomysłach i umiejętnościach budowlanych bądź dekoratorskich.

W razie problemów technicznych związanych ze wstawianiem zdjęć lub wszelkich sugestii można skontaktować się z działem obsługi klienta, pisząc post do przeznaczonego na takie sprawy działu, który odnosi się także do foto forum. Z forum połączony jest bowiem dział Wasze Wnętrza, gdzie można udostępnić fotografie wyremontowanych i zaaranżowanych na dany styl pomieszczeń – łazienki, kuchni, sypialni, pokoju dziecka i pokoju dziecięcego. Zdjęcia można komentować i oceniać, wybierając zdjęcie tygodnia.

Dla myślących o remoncie i dekoracji forum Leroy Merlin powinno być miejscem, w którym mogą znaleźć inspirację.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *