Ciekawa wycieraczka na dzień dobry lub do widzenia

Ciekawa wycieraczka na dzień dobry lub do widzenia

Jak sprawić, aby już na pierwszy rzut oka wszyscy byli pewni, że stoją u progu właściwego domostwa? Jedną z rzeczy, które od razu docierają do świadomości goszczących w naszym mieszkaniu jest wycieraczka, leżąca zwyczajowo przed drzwiami frontowymi. Ze swojej strony możemy sprawić, by nawet ten pozornie nieistotny element nastrajał pozytywnie już przed wejściem do środka.

Jeśli wśród kręgu znajomych to nam przypadła łatka duszy towarzystwa, powinniśmy to wyrazić już na progu mieszkania. Powitanie nadchodzących na wejściu wywoła cień uśmiechu nawet na twarzy prawdziwego ponuraka. Zazwyczaj pozwoli nam to ominąć etap mało lubianych pytań typu 'co u Ciebie?’, na które nigdy nie ma dobrej odpowiedzi, więc najczęściej ratujemy się kłamstwem w stylu 'wszystko ok’ odbijając piłeczkę. Roześmiane twarze gości pozwolą zaś naturalnie podjąć lżejsze, acz bardziej angażujące tematy.

Dzien dobry! usmiechnij sie!

Jeśli jednak jesteś znanym ponurakiem bądź osobą ceniącą spokój i towarzystwo starannie wyselekcjonowanej, wąskiej grupy znajomych, także i dla Ciebie znajdzie się coś interesującego. By nie ograniczać się do lakonicznych stwierdzeń typu 'do widzenia’, kiedy druga strona miała właśnie wyciągnąć rękę na powitanie, możesz zaopatrzyć się w coś takiego:

Wycieraczka dla samotnikaPrzekaz jest jasny i klarowny. Nawet osoby nie znające cech charakteru mieszkańca lokalu mogą wiedzieć, czego się spodziewać. Zgodnie zaś z zasadą 'dla każdego coś miłego’, usatysfakcjonowani będą mogli się czuć także filmowcy. Może nawet na prezent nada się poniższy wzór:

Dla fana kinematografii pozycja obowiazkowaNie tylko zresztą kinomaniacy zostali zauważeni przez projektantów. Znana jest cecha informatyków do personalizacji wszystkiego, co tylko temu procesowi poddać można. Zatem nawet przed pokojem komputerowca może pojawić się takie coś:

Ideał dla informatykaRoztrzepanie to cecha powszechnie spotykana. Można rozwodzić się nad jej przyczynami, producenci wycieraczek postanowili się jednak zająć rozwiązaniem problemu. Tym sposobem, spoglądając pod nogi nie uda nam się zapomnieć o niezbędniku:

Dla zapominalskichTo tylko przykładowe wzory wycieraczek, więcej możemy znaleźć tutaj. Ten dodatkowy akcent aranżacyjny jest świetnym pomysłem na wyróżnienie się z zalewu nijakości.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *