Jak udekorować dom na imprezę sylwestrową?

dekoracjeImpreza sylwestrowa już za kilka dni. Kreacja przygotowana, goście zaproszeni, pyszności w dużej ilości wypełniają lodówkę. Czy jednak mimo wszystko o czymś nie zapomniałeś?

Dekoracja domu na bal sylwestrowy jest tak samo ważna, jak wszystkie inne elementy imprezy. Szczególnie jeśli chcemy stworzyć prawdziwie imprezowo-noworoczny nastrój.

Czego nie powinno zabraknąć?

Sylwestra to chyba jedyna taka impreza w ciągu roku na której nie powinno zabraknąć elementów święcących, brokatu, złota i srebra. Im będzie ich więcej tym bardziej okazała okaże się cała dekoracja.

Owe elementy mogą pojawić się np. na konfetti, wstążkach rozwieszonych przy suficie, balonach, na podkładkach do kieliszków, na samych kieliszkach.

Duża ilość balonów to kolejny element dekoracji, który doda naszemu domowi prawdziwie szampańskiego charakteru. Balony z helem to w dodatku ciekawa atrakcja, które rozweseli wszystkich zaproszonych gości.

Podczas dekorowania domu, najlepiej zorganizuj jeden stolik, na którym położysz zimny bufet oraz szkło, do którego będziemy nalewali alkohol. Takie miejsce z pewnością sprawi, że goście poczują się na luzie. Nie będą musieli prosić Ciebie o dolewkę za każdym razem kiedy ich kielich będzie pusty.

Jeśli planujesz podczas domowego sylwestra także ciepłe posiłki, koniecznie zadbaj o wygląd stołu w jadalni. Rozłóż na nim świąteczny, najlepiej biały obrus oraz dekoracje w postaci kwiatów i świec.

Dom sylwestrowy to także kolorowe maseczki karnawałowe, kotyliony, które łączą gości w pary, kolorowe kapelusze oraz pióra i wszystko to co jednoznacznie kojarzy nam się z karnawałem i imprezą.

aranzacja

Im Twój dom bardziej będzie błyszczał złotem, srebrem i migotał różnymi kolorami tym lepiej. Taka kolorowa dekoracja sprawi bowiem, że wszyscy będziemy w prawdziwie szampańskich nastrojach do białego rana.

Podobne porady także tu.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *