Jak urządzić domowy gabinet?

Jak urządzić domowy gabinet?

Domowe biuro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią i mogą pracować w domowym zaciszu. Takie miejsce przydaje się także kiedy trzeba więcej czasu spędzić przy komputerze, załatwiając ważne sprawy czy po prostu płacąc rachunki.

 

Urządzając domowe biuro trzeba pamiętać przede wszystkim o jego funkcjonalności. Regały i szafki, które pomieszczą dokumenty i książki, biurko czy blat, przy którym będzie się dobrze pracować, wygodne krzesło lub fotel i podstawa tego wnętrza- dobre oświetlenie. To niezbędne elementy, by stworzyć domowe biuro.

projekt finchstudio

projekt finchstudio

Przestrzeń biurową od reszty wnętrz możecie oddzielić tak jak na projekcie szklaną ścianą. W tej roli świetnie sprawdzą się też przesuwne drzwi, materiałowe rolety czy parawan. Dzięki temu oddzielicie biurko np. od salonu czy sypialni. Takie rozgraniczenie przestrzeni pozwoli w pełni korzystać z każdej z części wnętrza, nawet jednocześnie przez różne osoby i nikt nie będzie sobie przeszkadzał w wykonywaniu poszczególnych czynności.

projekt Kołodziej & Szmyt - Projektowanie Wnętrz

projekt Kołodziej & Szmyt – Projektowanie Wnętrz

Nawet jeżeli dysponujecie bardzo małą przestrzenią na biuro możecie urządzić ją funkcjonalnie i elegancko. Musicie najpierw szczegółowo rozplanować każdy element tego miejsca, tak by w pełni wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni. Jeżeli w Waszym wnętrzu jest niewykorzystana wnęka, może ona posłużyć za idealne miejsce do aranżacji gabinetu. Biurko z pojemnymi szufladami, kilka półek i dobre oświetlanie zapewnią komfortowe warunki do pracy. Możecie zamontować przy wnęce duże ozdobne drzwi, po ich zamknięciu stworzycie ciekawą ozdobną powierzchnie i nikt nawet się nie domyśli, że kryje się za nimi biuro.

Projekt Architektin

Projekt Architektin

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *