Jak urządzić domowy gabinet?

Jak urządzić domowy gabinet?

Domowe biuro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią i mogą pracować w domowym zaciszu. Takie miejsce przydaje się także kiedy trzeba więcej czasu spędzić przy komputerze, załatwiając ważne sprawy czy po prostu płacąc rachunki.

 

Urządzając domowe biuro trzeba pamiętać przede wszystkim o jego funkcjonalności. Regały i szafki, które pomieszczą dokumenty i książki, biurko czy blat, przy którym będzie się dobrze pracować, wygodne krzesło lub fotel i podstawa tego wnętrza- dobre oświetlenie. To niezbędne elementy, by stworzyć domowe biuro.

projekt finchstudio

projekt finchstudio

Przestrzeń biurową od reszty wnętrz możecie oddzielić tak jak na projekcie szklaną ścianą. W tej roli świetnie sprawdzą się też przesuwne drzwi, materiałowe rolety czy parawan. Dzięki temu oddzielicie biurko np. od salonu czy sypialni. Takie rozgraniczenie przestrzeni pozwoli w pełni korzystać z każdej z części wnętrza, nawet jednocześnie przez różne osoby i nikt nie będzie sobie przeszkadzał w wykonywaniu poszczególnych czynności.

projekt Kołodziej & Szmyt - Projektowanie Wnętrz

projekt Kołodziej & Szmyt – Projektowanie Wnętrz

Nawet jeżeli dysponujecie bardzo małą przestrzenią na biuro możecie urządzić ją funkcjonalnie i elegancko. Musicie najpierw szczegółowo rozplanować każdy element tego miejsca, tak by w pełni wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni. Jeżeli w Waszym wnętrzu jest niewykorzystana wnęka, może ona posłużyć za idealne miejsce do aranżacji gabinetu. Biurko z pojemnymi szufladami, kilka półek i dobre oświetlanie zapewnią komfortowe warunki do pracy. Możecie zamontować przy wnęce duże ozdobne drzwi, po ich zamknięciu stworzycie ciekawą ozdobną powierzchnie i nikt nawet się nie domyśli, że kryje się za nimi biuro.

Projekt Architektin

Projekt Architektin

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *