Lustrzane odbicie

lustroLustro powinno pojawić się w każdym domu. W końcu to z jego pomocą jesteśmy w stanie określić nasz wygląd. Wyobraźmy sobie sytuację, że podczas codziennego przygotowywania się do pracy nie mamy możliwości przejrzenia się w ramie lustra. Mogłoby to się bardzo źle skończyć…

 Bardzo wielu ludzi nie zwraca uwagi ani na to jakie lustro wybrać do nowego domu, ani jakiej wielkości, wreszcie gdzie je zawiesić.

 Kilka słów o wielkości lustra

Jedno główne lustro zawsze powinno pojawić się w korytarzu. Ma to szczególne znaczenie nie tylko dla nas jako mieszkańców naszego domu ale również dla gości, którzy odwiedza nasz dom. Lustro w korytarzu pozwala na ostateczną ocenę wyglądu tuż przed samym wyjściem.

Im lustro w korytarzu większe tym lepiej. Tym bardziej jeśli nasz przedsionek jest mały. Lustro ma bowiem najlepsze zdolności do optycznego powiększania różnych wnętrz.

Drugim pomieszczeniem w którym lustro jest niezbędne to łazienka. Tutaj jednak bardziej liczy się jego dobre oświetlenie aniżeli wielkość. To przy nim bowiem będziemy wykonywać codzienny makijaż, czy w przypadku mężczyzn golić zarost przy pomocy golarki.

Najlepsze oświetlenie do lustra łazienkowego to diody LED umieszczone w ramie lustra. Taki efekt jest zresztą bardzo piorunujący.

Lustro może się również pojawic w naszej sypialni. W tym wypadku dobrze jest umieścić je jako drzwi przesuwne naszej szafy. Ile razy podczas przygotowywania się do wyjścia, przymierzałyśmy kilkanaście sukienek?

Otóż właśnie dlatego lustro w sypialni to nie tylko element dekoracyjny, ale również i bardzo praktyczne wyposażenie.

Ze względu na różnorodność ram, lustra można dopasować do każdej aranżacji od bardzo klasycznej poprzez bardzo nowoczesną. Warto zatem pokusić się o kilka luster w naszym domu. Tak, by zawsze mieć swój wygląd pod kontrolą.

lusterko

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *