Perfumy, jak druga skóra

Perfumy, jak druga skóra

Właściwie dobrane perfumy powinny oddawać charakter kobiety. Rozmaite zapachy towarzyszą nam w każdej chwili naszego życia, przywołując dobre wspomnienia i poprawiając nastrój.

Sprawdzone, dobrze dopasowane perfumy potrafią towarzyszyć nam przez całe życie i stają się naszym znakiem rozpoznawczym. Idealnie pasujące perfumy stają się swoistą wizytówką, zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Zapach powinien być dostosowany nie tylko do cech charakteru, ale i do nastroju czy stylu ubierania. Zapachem można odjąć sobie lat lub dodać energii. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zapach idealny pasujący do nas, powinien uwzględniać też czynniki takie jak: rodzaj, typ czy wartość pH skóry. Warto używać kilku zapachów, innego na dzień, innego na wieczór.

Typ osobowości i zapach

Jesteś minimalistką, czyli uwielbiasz wszystko co klasyczne i eleganckie oraz uznajesz zasadę, że to co proste i ponadczasowe obroni się zawsze, to zapach świeżych lilii, róż i frezji będzie dla Ciebie najlepszy.

Masz w sobie coś z artystycznej duszy, czyli kochasz eksperymentować, bawić się modą i nie boisz się nietypowych stylizacji? Perfumy zmysłowe, w pełni nasycone połączeniem drewna, melisy i kwiatów, w twoim przypadku, czyli odważnej indywidualistki spełnią zamierzony cel, wzbudzą zainteresowanie i dodadzą aury tajemniczości.

Perfumy dla niepoprawnej romantyczki to delikatny, ciepły i otulający zapach kwiatów ylang-ylang, róży, słodko mieszający się z akordami konwalii, wanilii i piżma.

Lubisz to co nieodkryte i nieznane? Ciekawi cię orientalna kultura, a ubrania uwielbiasz kolorowe i niebanalne? Idealne dla ciebie perfumy muszą odzwierciedlać twoją niepokorną naturę. Zapach powinien być charyzmatyczny, nieco mroczny z drzewnym aromatem , łączący ciemne cedrowe drewno, miód oraz przyprawy: kardamon i cynamon, przełamane niezwykle kobiecym akcentem kwiatów gorzkiej pomarańczy i fiołka.

Zapachowi eksperci radzą, aby używać wody perfumowanej w niewielkiej ilości, wystarczą jedynie trzy naciśnięcia na atomizer, dlatego że nawet jeśli perfumy są piękne to w zbyt dużym natężeniu stają się po prostu nieznośne.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *