Pościele na Walentynki

Dzień Zakochanych tuż, tuż. W tym roku wypada w środku tygodnia, więc zakochani będą mieć dla siebie tylko popołudnie lub wieczór po pracy, po zajęciach. Postawmy więc na relaks, na odpoczynek od stresującego dnia.

Po wspólnej kąpieli (w tak wyjątkowy czas postawmy na nurzanie się w wannie, w pianie, zamiast szybkiego – codziennego prysznica), otuleni aromatem świec, posileni dobrą kolacją, słodkim deserem i ulubionym alkoholem, połóżmy się w naszej sypialni, w nowej – romantycznej pościeli.

Na rynku nie brak tego typu „łóżkowego asortymentu”. To piękny i praktyczny prezent dla ukochanej osoby. Najpopularniejsze są kompozycje z serduszkami i kwiatami. Kobiety lubią też motyw amorków, splecionych ze sobą kochanków, słoników i łabędzi, wpatrzonych w siebie z miłosnym zaangażowaniem. Mężczyźni, co potwierdza wielu klientów sklepów z poszewkami, zdecydowanie wolą pościele w jednolitym kolorze. Czerwonym, purpurowym, o barwie winnej. Na wyraźną prośbę swych partnerek, panowie – względnie – zaakceptują odcienie różowawe.

Modne jest wręczanie ukochanej osobie poduchy lub poduszki w kształcie serca. Albo nadrukowanie na ulubionym jaśku wspólnego zdjęcia, przedstawiającego miłe chwile z wakacji, uwiecznienie pierwszej randki czy nadrukowanie na poszewce czułego wyznania. Wygodni nabywają czerwony podgłówek z naszytym, wyraźnym napisem „LOVE” albo z imieniem partnera, partnerki.

Dodatkowo, można się pokusić o wzbogacenie zestawu pościelowego kocem – narzutką (czerwonym jak rozgrzane z miłości serducho!) albo ręcznikami, zdobionymi aplikacjami walentynkowymi. Mmm…

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *