Rośliny doniczkowe w wyjątkowym połączeniu z … meblami

Natura odgrywa coraz większe znaczenie w życiu człowieka. Firma Mono Goen postanowiła wykorzystać ten fakt i połączyc naturę z meblami. Efektem pracy jest najnowsza kolejka En-Gi, która łączy w sobie stoliki oraz…. drzewka! 

Rośliny doniczkowe wkomponowane w stoliki nie tylko doskonale wyglądają ale nadają tym samym niezwykłego charakteru całemu pomieszczeniu. Projektant Chie Morimoto stworzył kilka rodzaji mebli, które od razu podbiły serca fanów zielenii i nowoczesnego wnętrza.

Nieduże rośliny nie przytłaczają wnętrza, lecz subtelnie nadają mu charakteru oraz cząstki prawdziwej natury. Meble w postaci stolików można wykorzystać jako półki na książki lub stolik do spożywania posiłków. Można go także posiadać jedynie w celu udekorowania wnętrza.

Najnowsza linia Mono Goen to także elementy związane z humorem, które mogą podobać się zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Co ciekawe, meble z kolekcji Chie Morimoto nawiązują do różnych historii. Wsród nich znajdują się meble oparte na historii ” Ziemia i drzewa”, „Nieba i drzewa” czy „Między drzewami”. Są to krótkie opowieści o kilku elementach takich jak niebo, kwiaty czy morze.

Ponież prezenetujemy efekt wyjątkowej pracy i niestandarowego połączenia.

Podoba się Wam?

Źródło zdjęć : http://www.digsdigs.com

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *