Stare łóżko z charakterem

Stare łóżko z charakterem

Blade ściany i stare, puste łóżko – przydałby się remont. Co zrobić, gdy nie mamy pieniędzy na remont, a chcemy rozweselić wnętrze? Najtańszym sposobem są dodatki, a najlepszą ozdobą na łóżko będzie szykowna narzuta i kolorowe poduszki.

Po pierwsze: narzuta

Łóżko bez narzuty to jak człowiek bez ubrania. Jest to niezbędny dodatek. Dzięki temu wprowadzimy przytulną atmosferę do sypialni. Co więcej nie tylko służy jako element dekoracyjny. Przyda się także podczas chłodniejszych nocy, gdy ciepły kominek i sama kołdra do ogrzania nie wystarczy. Nie bójmy się używać kolorów, dodają one charakteru. Białe ściany koniecznie trzeba ożywić. Wybierając narzutę kieruj się swoimi poglądami. Nie sugeruj się opiniami. To że czerwony jest najmodniejszym kolorem sezonu, nie oznacza, że ta barwa jest twoją ulubioną. Kup taką narzutę, abyś po wejściu do sypialni czuła się swobodnie i przyjemnie. Pamiętaj, aby ogrzać wnętrze narzuta powinna mieć barwę o ton ciemniejszą niż ściany.

Po drugie: poduszki

Z poduszkami można puścić wodzę fantazji. Im więcej tym lepiej. Możemy ograniczyć się do dwóch kolorów. Jednak my chcemy łóżko z charakterem, więc wybieramy poduszki we wszystkich kolorach tęczy, z frędzlami lub bez, z nadrukami, wzorami. Pamiętajmy, aby wzory były jednego typu, ponieważ łącząc kratę z sercami może zrobić się niegustownie i tandetnie. Do beżowych ścian idealnie dopasowana będzie brązowa narzuta i kolorowe poduszki. Jeżeli rezygnujemy z wzorów, warto pobawić się w różnorodność materiału poduszki oraz kształtu i wielkości.

Wybierając poduszki i narzutę zmieniamy za małe pieniądze wystrój wnętrza. Kolorami dodajemy charakteru i indywidualności. Otaczaj się swoimi ulubionymi kolorami, a już nigdy nie wstaniesz lewą nogą.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *