Szukając inspiracji na stronie Leroy Merlin

leroy merlinJakiś czas temu przeprowadzałam remont. Obiektem moich zmian był salon oraz pokój córeczki. Spędziłam dziesiątki godzin szukając inspiracji na temat aranżacji wnętrza, by było inne niż wszystkie. Nie wiem jak długo jeszcze szukałabym rozwiązania, gdyby nie strona Leroy Merlin i działy „Dom z pomysłem” i „Wasze wnętrza”.

„Dom z pomysłem” to część strony Leroy Merlin, która poświęcona jest poradom oraz pomysłom na budowę, wykończenie oraz aranżację wnętrz. Gdy tylko wpadła pod moje ręce i myszkę, wiedziałam, że znajdę tu to, czego szukam (a jeszcze nawet nie wiedziałam, czego tak naprawdę szukam). Przeglądając inspiracje oraz porady na temat wykonywania określonych czynności notowałam coraz większe możliwości co do zmiany dwóch pomieszczeń. Najbardziej zainteresowała mnie zakładka z dekoracjami. Widząc ile rzeczy można zrobić samemu postanowiłam, że w przyszłości również i ja spróbuje sił w tym kierunki.

pokoj dziecka

Wróćmy jednak do wnętrz i inspiracji. Najpierw postanowiłam zaaranżować pokoik córeczki. I wtedy rzuciła mi się w oczy zakładka „Wasze wnętrza”. To było to. Wzorując się na setkach możliwych aranżacjach pokojów dziecięcych bawiłam się doskonale.  Oglądania nie było końca, ale ostatecznie razem z córką wybrałyśmy połączenie kilku pomysłów. W przypadku salonu decyzja zajęła mi trochę więcej czasu. Jednak z pomocą forum i opinii męża znalazłam to, co sprawdziło się w moim salonie najlepiej.

Jestem pod wrażeniem, że strona Leroy Merlin to nie tylko sklep internetowy. To również wspaniałe inspiracje dla wielu osób. Można znaleźć w niej rozwiązania aranżacyjne przeprowadzone przez ludzi takich my. Co ciekawe, aranżacja niektórych pomieszczeń jest naprawdę imponująca. Muszę przyznać, że z pomocą kilku pomysłów można sprawić, że wnętrze będzie zarówno piękne jak i funkcjonalne. Jeśli jesteście właśnie w trakcie remontu i szukacie porad lub planujecie zmianę aranżacji wnętrz, wejdzie na stronę Leroy Merlin. Mam nadzieję, że pomoże również Wam.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *