Targi „Wszystko dla domu”

targi wnetrzMarzenia się spełniają trzeba tylko mocno w nie wierzyć…No i troszkę się postarać, aby się spełniły!
Wymarzyłeś sobie, że w salonie na całej ścianie będziesz miał portret Merlin Monroe albo fresk Michała Anioła na suficie w łazience, a nie wiesz zupełnie od czego zacząć realizację projektu?
Być może w odpowiedzi na te i wiele innych pytań otrzymasz na targach.
Żeby wziąć udział w ciekawej imprezie dotyczącej wyposażenia wnętrz wcale nie trzeba wyjeżdżać po za Polskę, wiele z nich jest organizowanych właśnie u nas.

Powodzeniem i dużym zainteresowaniem cieszą się Targi „Wszystko dla domu” organizowane zazwyczaj w październiku w Szczecinie.
W targach zazwyczaj bierze udział kilkudziesięciu wystawców z całej Polski w tym szczególne miejsce zajmują producenci elementów do wyposażenia łazienki, mebli kuchennych, kominków, czy mebli drewnianych.

Najciekawszym elementem targów są zawsze niebagatelne rozwiązania. W tym roku popularne były: piece kaflowe ocynkowane, laserowy system spawania krawędzi, mozaika 3D na ścianie, czy nietypowe sufity podwieszane.
Targi to również element promocji dla młodych architektów.

Szczególnie wyróżniona strefą jest strefa designera. To głównie w niej można poradzić się fachowców w wielu kwestiach. Jest to również strefa gdzie projektanci wnętrz, krajobrazu czy też architekci mogą zdobyć nowych klientów i wypromować swoją osobę.

Osobną tematykę rezerwuje biznes, który pomaga zaprojektować swój własny firmowy lokal zgodnie z najnowszymi technikami marketingowymi.

lazienka targi

Pod koniec targów tradycyjnie odbywa się losowanie nagród dla najlepszych produktów i projektantów.
Jedno jest pewne żaden uznawany w branży projektant nie może ignorować targów. Jeśli chcemy pokazać nasze rozwiązania szerokiemu gronu odbiorców musimy zadbać o to by ktoś nas zauważył.

Bez tego nawet nasze najlepsze projekty się nie obronią. Dla odwiedzających, targi są ogromną inspiracją oraz miejscem, gdzie skupionych jest bardzo wiele pomysłów na nietypowe aranżacje.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *