Awangardowe kabiny prysznicowe

Awangardowe kabiny prysznicowe

Choć różnią się kształtem, kolorem i gabarytami, dążą do jednego – mają sprawić, by pojęcie ,,wziąć prysznic” zamieniło się w pełną spełnionych obietnic przygodę łazienkową. Połączoną z masażem ciała, z pielęgnacją, z relaksem i z wysoką estetyką dekoratorską.

Bo nowoczesne kabiny muszą wyglądać nowatorsko. Ta powyżej pełni funkcję wanny z hydromasażem, domowej sauny jacuzzi dla dwojga oraz innowacyjnej, energo i wodooszczędnej komory, gdzie strumień spływa na nas z dowolną siłą, z różnych stron, pod każdym kątem. Oglądana z daleka ,,gablota” przypomina uśmiechniętą, futurystyczną twarz robota, ale proszę się nie bać – robot nie połyka, a zaprasza na kąpiel pełną miłych doznań…

Stefa ,,0″ – tak o tym urządzeniu może powiedzieć każdy, kto lubi tradycyjne spacery w deszczu komponować z wizytą w galerii sztuki współczesnej. Mokrzy, stojąc pod deszczownicą, oglądamy wnętrze niebywałej kabiny prysznicowej, skonstruowanej przy użyciu minimalnych, a jakże wyszukanych środków. Bez zbędnych zdobień, na niebywałej, tłoczonej w esy-floresy podłodze, rozgrywa się spektakl, który tworzy spływająca woda. Zielonkawy, matowy kolor ścian też bardzo nam się podoba!


Kto powiedział, że drzwi prysznicowe mają być gładkie i standardowe. Te wykonano z hartowanego szkła, a żeby pokreślić ich bliskość z kąpielowymi baraszkami, wystylizowano szyby na morskie fale. Wchodząc do łazienki, nie widzimy osoby, biorącej prysznic, ale natychmiast chcemy do niej przyłączyć. Bo za sprawą gry świateł, kabina prezentuje się wspaniale. Jakby składała się z tafli oceanu.


Takie urządzenie przyda się w małych łazienkach, zwłaszcza u osób, które trenują rozmaite sporty i chcą zachować dobrą formę. Zestaw masażerów wodnych pozwala ustawić tryb biczowania, uciskania receptorów nerwowych, rehabilitowania umęczonych kończyn i kręgosłupa, a także swobodnego zażywania ,,tuszu” – tego po porannym joggingu, jak i tego wieczornego, wieńczącego aktywny dzień.


Na koniec: kabina dla nieco leniwych, trochę starszych amatorów prysznicowych kąpieli. Ten wodny prostokąt wyposażono w wysokie, stosownie wyprofilowane krzesło, na którym można przyjąć pozycję półleżącą i spokojnie oczekiwać, aż płynące strumienie obmyją nas i gruntownie odprężą.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *