Poduszkowe szaleństwo kształtów

Poduszkowe szaleństwo kształtów

Kto powiedział, że poduszka ma mieć cztery rogi i kształt prostokątna czy kwadratu ?

Poduszka przeżyła już kilkanaście wcieleń i różnych poduszkowych postaci. Możemy wyróżnić tu całe zoo, różne rodzaje kwiatów, roślin, geometrycznych kształtów i obłoków, itp. Ważne aby była nie tylko piękna, ciekawa, ale co najważniejsze twoje poduszka musi być wygodna.

Wyróżniamy tu poduszki lecznicze i ortopedyczne, które nas szybko uzdrawiają działając kojąco na nasze kręgi czy kręgosłup. Poduszka jest tak samo ważna jak krzesło, spędzamy na niej prawie tyle samo czasu. Zdrowy sen zajmuje między siedem a dziewięć godzin na dobę. Nasze kręgi szyjne i kręgosłup są skazane na poduszkę przez tyle samo czasu ile śpimy. Dbając o jakość i profil poduszki dbamy o nasze dobre samopoczucie i zdrowie.

Trochę inne spojrzenie wypada mieć rozglądając się za poduszkami dekoracyjnymi. One raczej nie będą nam pomagać bądź przeszkadzać w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej. Poduszki dekoracyjne powinny ładnie wyglądać i być przyjemne w dotyku, to jest ich główne zadanie. Materiały i ich wzory mają odpowiednio pasować od naszego wnętrza, a na pewno nie mogą się kłócić z jego ogólnym nastrojem i klimatem. Doskonałą harmonię w dekoracji, stanowią wtedy jak współgrają z kolorem dywanu czy zasłon. Zasłony okienne, dywan i poduszki potrafią urozmaicić każde wnętrze, tak samo jak je oszpecić, gdy ich wybór jest mało odpowiedni.

Ważnym elementem są zabawne i kolorowe poduszki w pokojach dziecięcych. Każdy malec uwielbia miłe i miękkie poduszeczki. Zupełnie inaczej zasypia się im jak mają do snu swoich ulubionych bohaterów, czy inne postacie z bajek, bądź roślin przypominających kolorowe i pachnące kwiaty z bajecznej łąki. Może się to przełożyć na większy odpoczynek  rodziców,  każdy przecież  będzie zadowolony gdy jego dziecko zaśnie długim i spokojnym snem do białego rana  z uśmiechem na ustach.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *