Ucieknij od nudnych kształów i urozmaić swoją łazienkę

Ucieknij od nudnych kształów i urozmaić swoją łazienkę

Wieloowocowe jogurty, lody o ulubionych smakach, cukierki o różnych nadzieniach, pyszne ciastka z dodatkami. Tak właśnie wygląda słodki mix, który powinieneś przenieść na pomysłowe akcesoria i dodatki do łazienki.

A jest w czym wybierać. Pokryte chromem dozowniki, półki, wieszaki, mydelniczki, pojemniki, kosze. Niezwykła różnorodność wzorów i kształtów, rodzaje materiałów, funkcjonalność oraz szybki i łatwy sposób montażu zadowolą prawie każdego. Ważne abyś w tym wszystkim zadbał o spójność stylistyczną akcesoriów.

Oryginalne formy elementów w połączeniu z ostrymi kształtami kwadratu i prostokąta, plastik, mosiądz pokryty chromem, matowe szkło to najmodniejsze materiały z których wykonane są nowoczesne akcesoria łazienkowe i dodatki. Na piękno i ciekawy charakter łazienki składa się każdy jej tradycyjny element. W łazience bardzo ważna jest każda mydelniczka, dozownik na mydło, kubek do mycia zębów, półki, kosz na pranie, wieszaki, uchwyty na papier, szczotki do toalety, baterie łazienkowe i większa armatura sanitarna .

To ty wybierasz czy wolisz łagodne, zaokrąglone kształty, czy te bardziej ostre i geometryczne. Jednak we wszystkim warto zachować spójność stylistyczną. Obecnie bardzo modny jest designerski mix form i kształtów. Dobrym przykładem może być połączenie linii wzorniczej walcowatych form elementów z ostrymi kształtami kwadratu i prostokąta albo mosiądz pokryty chromem z elementami matowego szkła. Dlatego właśnie akcesoria łazienkowe z całą pewnością można porównać do biżuterii, bo to właśnie one potrafią nadać mocne akcenty w całości aranżowanego wnętrza.

Jeśli pragniemy mieć łazienka XXI wieku to jej dodatki będą stanowiły specjalnie dobrana kolekcję. Powinna charakteryzować się minimalistycznymi kształtami, prostą, surowa a zarazem dynamiczną formą budowaną na planie kwadratu albo prostokąta. To od ich jakości oraz funkcjonalności i wyrazistej charakterystyki wzorniczej zależy efekt końcowy wnętrza naszej łazienki.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *